Antinikotínová terapia

Fajčenie dnes už nie je ničím výnimočným. To, že fajčenie škodí zdraviu, je všeobecne známe. Tabakový dym je toxický a nebezpečný, keďže mnohé látky, ktoré sa nachádzajú v cigaretovom dyme, sú rakovinotvorné. Mnoho fajčiarov si ale stále neuvedomuje, že fajčením neohrozuje iba vlastné zdravie, ale pasívnym fajčením trpí celé ich okolie.  Fajčenie je najrozšírenejší nepríjemný zlozvyk a je nepochybne silne návykové.

Antinikotínová terapia biorezonančnou metódou je bezbolestná a môže ju absolvovať každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet. Táto antinikotínová terapia pomáha potláčať chuť na nikotín a odstrániť abstinenčné príznaky.

Pomocou biorezonančného prístroja Bicom Optima je vysielaná do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvencia nikotínu a dechtu. Do terapie sa použije vzorka cigarety klienta zapálená pred terapiou.

V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok, dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad. Je veľmi dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín (najlepšie čistej neperlivej vody), aby sa toxíny vyplavili z tela čo najrýchlejšie.

Úspešnosť tejto metódy je okolo 80%,  čo ju zaraďuje k najúčinnejším na trhu. Chuť na nikotín mizne ihneď alebo do niekoľkých hodín po terapii. Treba si však uvedomiť že k úspešnosti je potrebné Vaše mentálne rozhodnutie prestať fajčiť. Biorezonančná metóda pomáha prestať fajčiť, nakoľko potláča fyzickú závislosť na cigaretách, ale neodstráni psychické a motorické zlozvyky fajčiara (káva-cigareta) vypestované počas doby fajčenia.

Možnosť dojednania antinikotínovej terapie základnej (trvá cca 40 minút) alebo rozšírenej (trvá cca 60 minút). V prípade záujmu si klient môže podľa aktuálnej cenníkovej ceny si doplatiť biorezonančný čip, ktorý zvyšuje a predlžuje účinok terapie, ako aj prípadnú garanciu opakovania terapie do 30 dní.

V deň terapie nepiť alkoholické nápoje!